Tabor

/

FMS


FMS

W 2010 roku rozpoczęliśmy wdrażanie systemu w oparciu o technologię firmy WEBEYE  która od wielu lat posiada doświadczenie rozwiązań telematycznych. W pierwszym kroku wyposażyliśmy cały tabor w dostarczone przez WEBEYE komputery pokładowe , które zbierają dane przekazywane z systemów komputerowych pojazdu oraz dane raportowane przekazywanych przez kierowcę.
Utworzony system zarządzania flotą w czasie rzeczywistym przekłada się na automatyzację wielu procesów zachodzących w firmie, dużą oszczędność czasu i pracy.
Lokalizacja pojazdu

Dzięki zamontowanemu w każdym pojeździe GPS zawsze wiemy gdzie znajduje się nasz tabor.

Zarządzanie paliwem

Bezpośrednie podłączenie do szyny CAN pozwala na uzyskanie danych o zużyciu paliwa w kilka chwil po przebyciu trasy. Możemy natychmiast reagować na nieprawidłowości w zużyciu paliwa i tankowaniach. Prowadzi to do niższych kosztów eksploatacyjnych i większej efektywności na drodze.

Komunikacja
Wykorzystując FMS mamy natychmiastowy i niezawodny sposób komunikacji między bazą i pojazdami. Pozwala to zwiększać efektywność pracowników oraz oferować wysoki poziom usług., minimalizację ilości błędów i zbędnych dokumentów.

 wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe