O Firmie


  

Witamy na stronie firmy DB TRANS

DB TRANS to  firma transportowa  składająca się młodych, ambitnych osób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam wyjść naprzeciw każdemu z naszych klientów. Nie zależnie od tego, czy jest to nie wielkie przedsiębiorstwo, osoba prywatna czy też duża firma. Realizujemy  usługi transportowe na terenie całego kraju oraz unii europejskiej . Bez problemu dotrzemy w niemal każde miejsce.

Naszym priorytetem jest sprostanie wszelkim potrzebom naszego klienta. Wśród naszej oferty, znajdą Państwo przede wszystkim transport  ciężarowy,  krajowy oraz międzynarodowy.

Wszystkie  nasze samochody został wyposażony w nadajniki GPS, dzięki którym za równo my, jak i nasi klienci mogą mieć stałą kontrolę nad trasą przejazdu swojego ładunku.Najlepsi w kraju spedytorzy dbają o każdy szczegół zlecenia transportu, począwszy od organizacji trasy przejazdu skończywszy na dokumentach niezbędnych do zrealizowania usługi transportowej.

Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Dostosowujemy cenę oraz warunki przeprowadzenia transportu ładunków do konkretnego zlecenia. Dbamy o wysoką jakość wykonywanych usług,aby zapewnić naszym klientom jak najwyzszy serwis.

Zapraszamy do współpracy, i gwarantujemy pełne zadowolenie z jakości wykonywanych przez nas usług.wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe